OŚRODEK REHABILITACJI

Stobrawskie Centrum Seniora to nowoczesny ośrodek rehabilitacyjny zapewniający komfortowe i bezpieczne warunki pozwalające na leczenie chorób oraz wykonywanie ćwiczeń, które pozwolą na czerpanie radości z jesieni życia. Architektura dostosowana do potrzeb pensjonariuszy umożliwia wykonywanie codziennych czynności bez większego wysiłku, co jest bardzo ważne przy powrocie do zdrowia po zabiegach lub zwykłym, normalnym funkcjonowaniu.

GABINETY REHABILITACYJNE KLUCZBORK

ośrodek rehabilitacyjny Kluczbork Posiadamy gabinety rehabilitacyjne, w których wykonywane są szczegółowe badania specjalistyczne, a dzięki doświadczeniu i wiedzy wykwalifikowanych specjalistów, leczymy takie urazy lub schorzenia jak: zwyrodnienia stawów, złamania lub skręcenia kości, unieruchomienia, bóle kręgosłupa oraz inne choroby typowe dla osób w starszym wieku.

Istotną częścią naszego ośrodka jest sala rehabilitacyjna, gdzie pod okiem doświadczonych fizjoterapeutów kuracjusze mogą wykonywać dedykowane ćwiczenia, które przyspieszą proces leczenia i pozwolą na szybszy powrót do zdrowia. Z usług tych mogą także skorzystać osoby młodsze.

Nasz ośrodek rehabilitacyjny w Kluczborku to miejsce, gdzie wszyscy pensjonariusze traktowani są z należytym szacunkiem. Profesjonalna i miła obsługa, nowoczesna i przyjazna architektura, wykwalifikowani specjaliści, a także bliskość centrum i terenów naturalnych. To wszystko sprawia, że pobyt w Stobrawskim Centrum Seniora będzie przyjemny i da wszystkim kuracjuszom drugą młodość. Jest to miejsce, gdzie jesień życia jest piękna i twórcza, a także dająca nowe, nieodkryte dotąd możliwości.