Dom Seniora Wieluń

Stobrawskie Centrum Seniora oferuje pobyt w komfortowych 63 pokojach dla 110 podopiecznych. Nasi pensjonariusze otrzymują miejsce w komfortowo urządzonym pokoju z własną łazienką i WC z systemem przywoławczym, z dostępem do telewizji cyfrowej i internetu, wygodnymi i funkcjonalnymi meblami odpowiadającymi potrzebom osób starszych. Dodatkowo każdy z naszych podopiecznych otrzymuje pełne, całodobowe wsparcie w codziennym funkcjonowaniu. Od lat wspólnie tworzymy przestrzeń, w której nasi mieszkańcy mogą rozwijać swoje pasje, cieszyć się życiem i czuć się bezpiecznie.

Dom Seniora Wieluń

Naszym celem jest zapewnienie profesjonalne i fachowej opieki w każdej dziedzinie życia naszych mieszkańców. Nasz zespół tworzą lekarze różnych specjalizacji, pielęgniarki, fizjoterapeuci, psycholog, logopeda, opiekunki, terapeuci zajęciowi oraz dietetyk. Nasze centrum wyposażone zostało w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny i wspomagający opiekę osób starszych. Dodatkowo, by móc spełnić wyśrubowane normy oraz zróżnicowane potrzeby żywieniowe posiadamy własną kuchnię, która jest w stanie przygotować posiłki według indywidualnych diet i zaleceń.

Wiemy, że niezwykle ważnym jest zapewnienie maksymalnej samodzielności naszym podopiecznym. Nowoczesna infrastruktura Stobrawskiego Centrum Seniora pozwala na aktywizację pensjonariuszy oraz swobodne przemieszczenia się po całym terenie. Do dyspozycji mieszkańców oddaliśmy pomieszczenia wspólne, sprzyjające integracji i wypoczynkowi. Części wspólne, jak i pokoje są dostosowane do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich (uchwyty, poręcze, podjazdy, wygodne krzesła i fotele). Nasz salon, to centrum życia Stobrawskiego Centrum Seniora – idealne miejsce spotkań, rozmów i wspólnego relaksu.